Příběh

Osobní příběh Lenka Kovářové Hořákové

Vlasy mě vždy něčím přitahovaly, byly  mou zálibou a vášní. Indiáni věří, že v nich sídlí energie lidí, kteří je nosily…..

Miluji je tak moc, že vlastním dokonce sbírku unikátních culíků od lidí (kteří mi přišli prodat vlasy), které jsou pro mne něco jako pro někoho třeba diamanty. Nikdy je asi nedokáži prodat. Je to pro mne velmi osobní záležitost a moje vášeň i závislost. Jsou to ty nejkrásnější vlasy jaké jsem kdy viděla.

Jsem majitelkou kosmetické a kadeřnické firmy diamond-beauty.cz a internotového obchodu vlasy-king.cz

K prodlužování vlasú jsem se dostala v roce 1997 díky mé černošské kamarádce, která jako jedna z prvních v ČR vlasy našívala.

Ona byla v té době jediná-jedna z mála, které znala kouzlo prodlužování vlasů. Ona a JÁ! V žádném kadeřnictví se ještě v té době vlasy neprodlužovaly a žádná kadeřnice o těchto metodách nevěděla. Tenkrát se umělé vlasy pouze ze spodu našívaly pod vlasy nebo se připevňovaly vplétáním (nejstarší techniky, i když je ještě zákaznice sem tam chtějí). 2 černošky a já jsme v té době před 18 lety prodlužovaly vlasy. To bylo v roce 1997-1999. Byl to zlomový rok pro metody prodlužování vlasů.

Začaly se pořádat první kurzy a školení a tyto metody se začaly dostávat do nejprestižnějších kadeřnictví. V roce 2000 vznikla moje první vlásenkářská firma Vlasy Diamond a první vlna kadeřnic byla v této firmě proškolena. Stála jsem u samotného zrodu těchto metod v ČR.

Dnes, v roce 2014 patříme mezi největší specialisty na prodlužování vlasů a prodej materiálů. Proškolujeme většinu kadeřnic a kosmetiček v ČR a SK. Firma byla přejmenována na DIAMOND-BEAUTY.CZ . Stává se jednou z největších vlásenkářských firem v ČR.

Sama osobně jsem prošla dlouhou cestu objevování jednotlivých metod. V roce 1997 neexistovala žádná školení a kurzy. Metody jsme takřka  „vynalézaly“ v týmu mých kolegyň v práci. Co by jsme daly za jakékoliv školení prodlužování vlasů! Cokoli za návod jak na to!  Tak moc jsem chtěla umět špičkově prodlužovat vlasy!

Proto dnešním cílem naší firmy je tohle stylistkám usnadnit. Styl: pokus – omyl v dnešní době být na našem trhu nesmí. Musí se zde usadit precizní práce, kvalita, odbornost a šetrnost. Vše vám zde představujeme bez tajností a nejasností, aby jste se staly špičkovými profesionály prodlužování vlasů. Kvalita a krása bude vaší silnou kartou!

V dnešní době patří firma DIAMOND-BEAUTY.cz  mezi největší školící centrum v ČR. Proškolené stylistky díky těmto kurzům velmi snadno rozjíždí úspěšně své podnikání, otevírají kadeřnictví a salony. Jejich práce je díky perfektním návodům baví a přináší jim skvělé výdělky. Se spoustou z nich je naše firma v neustálém kontaktu. Stylistky od nás kupují vysoce kvalitní materiál- lidské vlasy a opakovaně se vrací do našich dalších kurzů. Velká část využívá i našich poradenské služeb pro úspěšný rozjezd a posun v podnikání.

Dále naše firma nabízí poradnu pro analýzu a diagnostiku kvality vlasů, kde provádíme atestace vlasů. Jsme vám plně k dispozici při jakýchkoli sporných otázkách ohledně kvality vlasů a reklamací. Vlasy vám můžeme odborně pod profesionálním mikroskopem zkontrolovat a napsat vám posudek o kvalitě vašich vlasů.

V roce 2013 byla založena Mezinárodní Asociace kadeřníků, vizážistů a stylistů, která je centrem pro budoucí špičky na české i mezinárodní scéně. Probíhající kurzy a certifikáty vystavené touto organizací zaručují nejvyšší kvalitu. Můžete se vždy spolehnout, že dostanete to nejlepší, co existuje.

Váš úspěch je i mým úspěchem! Jsem tu pro vás, přihlaste se naše kurzy a školení.

Lenka Kovářová-Hořáková

Generální ředitelka firmy DIAMOND-BEAUTY.cz – pro Hair Academy